ابزار رایگان وبلاگ

شرکت خدمات زیارتی افضلین سیر

شرکت خدمات زیارتی افضلین سیر
با مجوز رسمی از سازمان حج و زیارت استان تهران(57395)
حدیث روز
حدیث موضوعی
معاون سازمان حج و زيارت: هزينه سفر به عتبات عاليات افزايش يافت

معاون عتبات عاليات سازمان حج و زيارت اعلام کرد: هزينه سفر هوايي به عتبات عاليات 10درصد و سفر زميني 7 درصد در سال جاري افزايش يافت.

"حسين اکبري" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعي ايرنا، اظهارداشت:سال گذشته هزينه سفر هوايي به عتبات عاليات 497هزار تومان بود که امسال با 10درصد افزايش به 546 هزار و 700 تومان افزايش يافت.
وي، هزينه سفر زميني به عتبات عاليات در سال گذشته را 280هزار تومان ذکر کرد و گفت: اين هزينه امسال با 7 درصد افزايش به 299 هزار و 500 تومان رسيده است.
اکبري با اشاره به آغاز مرحله دوم ثبت نام اينترنتي از متقاضان اعزام به عتبات عاليات از 28 فروردين ماه جاري، گفت: نام نويسي از متقاضيان اين مرحله از ساعت 7 صبح تا 12 شب روزهاي 28 فروردين ماه جاري تا سوم ارديبهشت ماه آينده ازطريق اينترنت انجام مي شود.
وي افزود: متقاضيان مرحله دوم، از اول خردادماه تا پايان تيرماه به عتبات عاليات اعزام خواهند شد.
اکبري با بيان اينکه روزانه سه هزار نفر از متقاضيان از طريق هوايي و زميني از طريق آژانس هاي مجاز سازمان حج و زيارت به عتبات عاليات اعزام مي شوند، افزود: روزانه 870 نفر از متقاضيان از 21 استان کشور از طريق هوايي و بقيه از طريق مرز زميني به عتبات عاليات اعزام مي شوند.
معاون سازمان حج و زيارت در باره مدت اقامت زائران در عتبات عاليات گفت: زائران سفر هوايي 7شب و 8 روز و زائران سفر زميني 6شب و 7 روز در عتبات عاليات اقامت مي کنند.
اکبري با اشاره به اينکه در هفته 21 هزار زائر ايراني به عتبات عاليات اعزام مي شوند، گفت: افزايش شمار زائران به عتبات عاليات بستگي به افزايش هتل ها در عراق دارد و يکي از عوامل بازدارنده در اعزام بيشتر زائران به اين سفر نيز کمبود هتل در عراق است.
وي تصريح کرد: سازمان حج و زيارت براي افزايش ظرفيت ها در عراق نمي تواند کاري کند و بايد بخش خصوصي و عراق براي افزايش هتل و محل اقامت زائران اقدامات لازم را انجام دهد.

 


[ ] [ ۷:۴۷ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
مشخصات شرکت

آدرس شرکت:تهران -چهارراه سهروردی مطهری-پلاک273-طبقه دوم-واحد 7
تلفن:021-88415256
فکس:021-88432330
همراه:09126183521
لینک های مفید
امکانات وب
تاریخ روز اوقات شرعی


ذکر روزهای هفته